Розташуватися у центрі міста, означає стати його серцем. Місцем задоволення і народження нових ідей, каталізатором економічного зростання і соціального відродження. Місцем, звідки беруть початок інновації, і куди притягуються бренди, які ми любимо.

Галерея Корзо своїм класичним екстер’єром, демонструє бажання зберегти затишок маленького західноукраїнського міста. Концептуальним рішенням зовнішнього вигляду будівлі було повторити та зберегти риси європейської старовинної культури будування. Витонченість художньої ліпнини фасадів до сьогодення милує та притягує погляд. Це і лягло в основу ідеї стилізації сучасної будівлі під старе місто.
І тільки зайшовши всередину, ви зрозумієте, що тут розташувався сучасний центр, на перетині важливих галузей: креативної економіки, модної індустрії, урбаністики, мистецтва.

Новітній чотирьох-поверховий торгівельно-розважальний центр. 3000 м2 ідеального простору під ваш бізнес. Витримана концепція. В основу покладена ідея зібрати молодих, успішних та перспективних підприємців в одному місці і сприяти розвитку, не лише в основі одного торгівельного центру, а й соціального розвитку міста загалом. Нашою ідеєю було на власному прикладі донести цінність збереження австро-угорської архітектури центральної частини міста, естетичне перетворення міста від нав’язливої яскравої реклами до правильного підходу у створенні фасадних рекламних елементів, сприяти свідомому самообмеженню, перехід від кількості до якості.

Люди, які вже долучились до проекту Галерея Корзо свідомі, молоді коломияни і не тільки, повністю підтримують філософію та сприяють розвитку. Ми одна родина з спільним сучасним баченням майбутнього.

Проекти найближчого майбутнього тц Galeria Korzo : другий поверх – шоуруми українських та міжнародних брендів жіночого, чоловічого та дитячого одягу, взуття та аксесуари. Цілий поверх справжнього шопінгу. Лише якісні товари. Витримана стилістика та концепція.

Четвертий поверх : business, office center.
Сучасний простір для бізнес структур, навчальних центрів, місця під офіси іт-компаній. Поверх, який створений для розвитку особистості. Open space для вашого бізнесу. Максимально вільні та світлі приміщення, сучасний дизайн, зручна локація. Команда Галереї Корзо готова надати зручні умови та сприяти розвитку сучасних шкіл з використанням передових технологій розвитку майбутнього в різних сферах.

Вільний простір під зони краси та відпочинку.

Твори разом з нами і стань частиною змін! Адже Галерея Корзо може стати місцем самореалізації людей і причиною, щоб залишатися у місті. Навколо нас об’єднуються люди зі схожими цінностями і рівносильним бажанням знаходити рішення проблем і робити життя кращим.

новини

Концепція Galeria Korzo

Концепція Galeria Korzo

детальніше

Атмосфера Galeria Korzo

детальніше

Шопінг Простір ТЦ Galeria Korzo

Вже незабаром!

детальніше

Весна в Galeria Korzo

детальніше